Omanikujärelevalve

Omanikujärelevalve

Pakume teenuseid teie objekti kompleksseks järelevalveks, olgu tegemist eramaja, äri- või tööstushoonega. Tagame selle, et objekt oleks ehitatud kooskõlas projektiga, lepingu tingimustega ja ehituseeskirjadega. Kontrollime, et ehitaja on pädev ning dokumenteerib ehitusprotsessi nõuetekohaselt.

Miks on omanikujärelevalve vajalik?

Ehitusprotsess on seotud kõrgete kuludega ning seega võib ehitaja viga või tahtlik pettus viia õnnetuseni või suurte kulude tekkimiseni tulevikus. Mõnd viga ei ole hiljem enam üldse võimalik parandada. Palju kiirem ja odavam on selliseid olukordi ennetada. Kui soovite hoonet kasutada kaua, säästlikult ja ohutult, siis pöörduge just meie poole.

Kui palju selline teenus maksab?
Omanikujärelevalve teenuse baashind on 40 eurot tunnis. Iga objekti juures lähtume selle individuaalsetest omadustest, seega sõltub õpphind sellest kui tihti on vaja objekti külastada ning kus see asub. Era- või ridealemu puhul jääb teenuse hind vahemikku 100 kuni 300 eurot. Täpsema hinnapakkumise saamiseks helistage, kirjutage e-posti teel või täitke ära meie kodulehe tagasisidevorm.